Czcionka: A+ A- Kontrast:

Znamy zwycięzców Kopernik Cup 2.0

W dniach 10-14 czerwca odbyła się druga edycja szkolnego turnieju piłkarskiego Kopernik Cup pod patronatem Starosty Kołobrzeskiego Mirosława Tessikowskiego i Prezydent Miasta Kołobrzeg Anny Mieczkowskiej. W rozgrywkach zmierzyło się 10 drużyn klasowych oraz absolwenci. Zwycięski puchar zdobyła IIId, na podium stanęły również: IIIe (II miejsce) oraz IId (III miejsce). Drużyna absolwentów zajęła pozycję czwartą. Ponadto nagrody specjalne otrzymali:
- Igor Kawa - najlepszy zawodnik turnieju,
- Kacper Obłoj - najlepszy strzelec,
- Aleksander Błaszczyk - najlepszy bramkarz.
Gratulujemy!
Turniej zorganizowali tegoroczni absolwenci kl. IVc: Mateusz Olejnik, Antoni Żak i Kacper Licznar. Medale i nagrody wręczył zostały wręczone podczas uroczystości zakończenia roku przez starostę Mirosława Tessikowskiego oraz członkinię Zarządu Powiatu Monikę Czajkowską.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie w organizacji turnieju, w szczególności naszym patronom i sponsorom, którymi byli: