I LO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu

I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu

Ostatnia aktualizacja tej strony: 31 marca 2017. de fr en

Użyteczne linki:

Link obowiązkowy:

POLIGLOTA 2017 - listy laureatów i wyróżnionych

Jęz. angielski
Laureaci
    1. Matylda Kornak (Gim. Nr 4)
    2. Jan Trafas (Gim. Nr 1)
    2. Hubert Wojewoda (Gim. Nr 1)
    3. Natalia Adam (Gim. Nr 3)

Wyróżnieni (kolejność alfabetyczna)
Julia Baltruszis (Ustronie Morskie)
Maciej Brzeziński (Gim. Nr 1)
Nataniel Dziuba (Gim. Nr 1)
Gabriela Filipczak (Gim. Nr 3)
Klaudia Gancarz (Dźwirzyno)
Julia Gielewska (Gim. Nr 3)
Maciej Iwańczyk (Gim. Nr 3)
Jakub Królikowski (Gim. Nr 3)
Zuzanna Lubińska (Gim. Nr 3)
Monika Magdziarek (Gim. Nr 3)
Piotr Makedoński (Gim. Nr 1)
Iga Nowotczyńska (Gim. Nr 1)
Piotr Olejniczak (Gim. Nr 1)
Patrycja Pazio (Gim. Nr 1)
Oliwia Pieściuk (Siemyśl)
Julia Pilarczyk (Gim. Nr 3)
Joanna Pniewska (Gim. Nr 3)
Michał Szerszeniewski (Gim. Nr 1)
Jagoda Stormann (Gim. Nr 1)
Maksymilian Szafer (Gim. Nr 3)
Filip Szałkowski (Gim. Nr 1)
Szymon Szczubkowski (Gim. Nr 1)
Martyna Szekieta (Trzebiatów)
Michał Szewczyk (Gim. Nr 1)
Kamil Szuliński (Ustronie Morskie)
Mikołaj Urbański (Gim. Nr 1)
Aleksandra Wąsowicz (Gim. Nr 3)
Robert Weiner (Gim. Nr 3)
Michał Wiśniewski (Gim. Nr 3)
Maciej Wolański (Gim. Nr 3)
Aleksander Woźniak (Gim. Nr 1)
Maria Zaleska (Gim. Nr 3)
Jęz. niemiecki
Laureaci
    1. Jonathan Wojaczek (Gim. Nr 1)
    2. Oleg Litwin (Gim. Nr 3)
    3. Rayah Maszerowska (Gim. Nr 1)

Wyróżnieni (kolejność alfabetyczna)
Natalia Adam (Gim. Nr 3)
Adam Andrzejewski (brak informacji)
Julia Bartczak (Radzikowo)
Aleksandra Brzózka (Ustronie Morskie)
Zuzanna Czajka (Siemyśl)
Julia Gruchała (Radzikowo)
Adam Kirat (Gim. Nr 1)
Leszek Korda (Dźwirzyno)
Wiktoria Lalik (Siemyśl)
Wojciech Łazarczak (Radzikowo)
Piotr Olejniczak (Gim. Nr 1)
Ernest Otocki (Dźwirzyno)
Nikola Paszkowska (Trzebiatów)
Anna Piasecka (Gim. Nr 1)
Dagna Pielacińska (Gim. Nr 3)
Julia Popińska (Siemyśl)
Daria Przepiórska (Dźwirzyno)
Krzysztof Reszczyński (Radzikowo)
Weronika Szymańska (Siemyśl)
Martyna Szekieta (Trzebiatów)
Michał Szewczyk (Gim. Nr 1)
Kinga Waśiniak (Siemyśl)
Magdalena Witek (Radzikowo)
Karolina Woźniak (Siemyśl)

Zapraszamy na wręczenie nagród dla laureatów oraz dyplomów dla wyróżnionych w
poniedziałek 10 kwietnia, o godz. 14:30 do sali 14.

Dziękujemy sponsorom: wydawnictwu Oxford University Press i Radzie Rodziców przy I LO.

do góry strony

Autorzy witryny: Grzegorz Kostałkowicz, Marek Muciek – kształt ogólny, kody.

Autorzy strony: zespół języków obcych ILO – treść, Marek Muciek – kody.